"SAĞLIKLI YAŞAMANIZ İÇİN"

Geçmeyen Ağrılara Nöralterapi ile Çözüm

BİZDEN HABERLER

Cilt altına verilen lokal anestezik madde ile, sinir ve damarlarda ağrıya neden olan bozulmuş fonksiyonların yeniden normale dönmesini ve ağrının tamamen ortadan kalkması sağlanıyor. Uygulama ile vücut dengesine yeniden kavuşuyor ve şikayetler ortadan kalkıyor.

Modern tıbbın temellerine dayanan, tek başına ya da diğer tedavi metotlarıyla birlikte uygulanabilen nöralterapi; hücrelerdeki azalmış potansiyeli normale çıkararak sinir ve damarların tekrar normal fonksiyonlarını kazanması sağlayarak, başta diz, bel, boyun olmak üzere birçok ağrıyı ortadan kaldırıyor.

Uygulama ile boyun ağrısı, boyun fıtığı, boyun düzleşmesi, sırt, baş ve bel ağrısı, bel fıtığı, migren, kalça, diz ağrıları, spor yaralanmaları, omuz, dirsek, el bileği ağrıları, sinir sıkışmaları, varis, kırık komplikasyonları, lenf dolaşım bozukluğu, bağırsak rahatsızlıkları, hormonal dengesizlikleri, huzursuz bacak sendromu, depresyon, adet düzensizlikleri, çene eklemi problemleri tedavi edilebiliyor.


  Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle

Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :


Takvim

Bize Ulaşın:
Bizi Facebookta Takip Edin
Tamamlayıcı TIP
İnsan bedeninin tüm sistemleri uyum içinde çalışıyorsa tam anlamıyla sağlıklı olmaktan söz edilebilir. Çağdaş Tamamlayıcı Tıp yaklaşımında amaç vücudun iç dinamiklerini harekete geçirerek, gerekli iç dengeyi kurmak ve kişileri sağlığına kavuşturmaktır. Tamamlayıcı Tıbbın en önemli özelliği insan bedenine bir bütün olarak bakmasıdır. Amacı hastalıkları yavaşlatmak, tedavi etmek ve aynı zamanda kişinin hastalanmasını da önlemektir. devamı
Tüm Hakları Saklıdır. Uzm. Dr. Mesut Caner YUSUFOĞLU